Klub mladých diváků

Klub mladých diváků je organizace, která nabízí žákům možnost v průběhu školního roku navštívit divadelní představení různých žánrů (opereta, pantomima, komedie, tragédie) ve známých pražských divadlech. V nabídce KMD jsou nejen menší divadelní scény, jako např. Divadlo V Dlouhé, Divadlo ABC, Divadlo Komedie, ale třeba i Vinohradské divadlo.

Žáci za poplatek 640,- navštíví čtyři divadelní hry, které vycházejí jak z tradičních děl, tak z nových námětů (např. Romeo a Julie, Antigona, Kouzelná flétna, Elefantazie, Mime of the Moon apod.).

Přihlášky do KMD odevzdávají žáci vždy začátkem nového školního roku, přičemž přednost mají žáci 8. a 9. ročníku.

Nově zde naleznete přehled plánovaných divadelních představení a informace o nich.

Doprovázet Vás budou Mgr. Pavlína Kolumpková a Mgr. Pavla Hanzlovičová