Školní družina je nedílnou součástí naší školy.

Zabezpečuje dětem náplň volného času v době před vyučováním, odpoledne po vyučování před odchodem domů nebo před odchodem na jiné zájmové aktivity. Probíhají zde činnosti spojené s odpočinkem, rekreací, zájmovou činností, zábavou. ŠD je určena pro děti 1.- 4. ročníku. Hlavním cílem naší družiny je vytvoření přátelského a bezpečného prostředí, kde dětí navazují sociální kontakty a rozvíjí svou fantazii.

Oddělení ŠD

obrázky kreslené žáby – Seznam.cz

Kuřátka :: Mspodborany-pastelka Liška kreslená Stock vektory, Royalty Free Liška kreslená Ilustrace |  Depositphotos
Sovičky Delfíni