Běh pro Jedličku

Dne 25.06.2024 se sportovci ZŠ a MŠ Ústavní zúčastnili charitativního běžeckého závodu „Běh pro Jedličku“. Účelem akce je finančně podpořit děti s tělesným postižením. Příspěvkem na dobrou věc bylo zápisné, které uhradila naše škola, a to ve výši 500 Kč. Veškerý výtěžek bude věnován na pomůcky tělesně postiženým dětem.

Akce se konala na Vyšehradě, kde byl pro účastníky připraven i doprovodný program, mohli si například vyzkoušet manipulaci s kolečkovým křeslem.

O to víc nás těší, že tento závod vyhráli právě žáci naší školy.