EDUPAGE - nový školní systém

Se začátkem školního roku bychom Vám chtěli oznámit, že jsme se rozhodli změnit školní systém Bakaláři na nový systém EduPage.

V novém systému budete moci opravdu snadno sledovat výuku, klasifikaci, psát nám adresné zprávy, případně omluvenky atd. Všechno, na co jste byli zvyklí, budete mít i v novém systému.

Naše rozhodnutí mělo prostý důvod, a tím je jednoduchost a snadná obslužnost. Důležitý byl pro nás také argument, že se vše zobrazuje na různých zařízeních stejně a víme, že dostanete stejně se zobrazující informace.

Víme, že přinášíme něco nového, s čím se budete na začátku seznamovat. Věříme, že to nebude obtížné a vše intuitivně zvládnete. Pomoci Vám mohou návody, které najdete ZDE. Pokud budete opravdu v úzkých, neváhejte nás kontaktovat. Zároveň Vás chceme ujistit, že v průběhu měsíce září ještě „poběží“ současně Bakaláři společně s Edupage. Od října už budeme pracovat pouze s Edupage. K dispozici je i mobilní aplikace EduPage pro Android nebo iOS.