Rozhýbej to ve škole

Třídy vybraných ročníků 1. a 2. stupně naší školy se zapojily v rámci aktivního září do pohybové výzvy Státního zdravotního ústavu. Cílem této čtrnácti denní výzvy bylo dostat více pohybu do vyučovacích hodin a udělat tak vyučování aktivnější.

Třídy v rámci výzvy spolu s vyučujícími plnily různé pohybové aktivity, které si mohly vybrat ze seznamu aktivit nebo si je mohly vymyslet společně. Výzvu třídy plnily v termínu 16. - 27. 9. Splněné aktivity si každá třída zaznamenávala do hrací karty. Mezi aktivity patřila např. společná ranní rozcvička, dřepy na začátku vyuč. hodiny, trávení společných přestávek venku nebo vyběhnutí po schodech do nejvyššího patra školy.

Děti si plnění aktivit moc užívaly a vyučujícími s nimi. Děkujeme všem zúčastněným třídám, učitelům a paní učitelce Svobodové za organizaci akce na naší škole.